Minust

Oleme abikaasaga mõlemad juba aastaid veganid olnud ning kasvatame ka oma kahte ühist last samade põhimõtetega- esikohal on armastus, austus, võrdsus ja vägivallatus kõikide elusolendite vastu.
Meie mõlemad lapsed on sündinud kodus sünnitusbasseinis loomulikul teel ilma sekkumiseta. Me kasutame looduslikke ravimeetodeid ning toetame oma
immuunsust samuti loomulikul teel.
Meie lapsed ei lähe lasteaeda ega ka ilmselt kooli, vaid saavad veeta oma lapsepõlve vabalt ja orgaaniliselt kasvades, mängides ja õppides asju läbi elu nende endi juhtimisel. Tunnen, et praegusel eluhetkel on minu missiooniks olla kodune ema ja abikaasa, mõlemad “ametid” pakuvad igapäevaselt väljakutseid ja tohutut võimalust enesearnguks. Võin öelda täiesti siiralt, et armastan väga oma praegust elu, mille olen omale loonud ja püüan alati võtta kõike positiivselt ning nautida iga päeva täielikult.
Meie toidulaual on alati 100% täistaimne ja enamasti ka 100% terviktoit, millest suurema osa moodustavad köögiviljad ja puuviljad, sinna juurde pähklid-seemned ning teraviljad ning maitsestamiseks palju erinevaid ürte ja vürtse. Üritame jälgida ka, et vähemalt pool meie igapäevasest toidust oleks toortoit ehk siis värskel kuumutama kujul.
Ma väga loodan, et minu blogi inspireerib ka sind tegema tavapärasest erinevaid valikuid ning olema see muutus, mida tahad näha oma elus ja üldse maailmas. Või siis vähemalt aitab see mõista, miks mõned inimesed valivad ujuda vastuvoolu ja astuda tavapärasest sûsteemist välja.

Advertisements